Waaijenberg Mobiliteit introduceert een stil brommobiel tijdperk met de Microcar New M.GO

Voeg toe als Hyves tip Voeg toe aan jouw Facebook Voeg toe aan Twitter

03-11-2010 - Kom 13 november van 09.00 tot 16.00u., op onze introductiedag, langs in een van onze vestigingen in Veenendaal, Amsterdam of Den Haag om kennis te maken en proef te rijden in de nieuwe Microcar M.GO.
brommobiel_microcar_new_m.go
“Ik dacht dat die brommobielen altijd zoveel lawaai maakte, Maar deze klinkt net als mijn
 auto.”
 De Microcar M.GO, al 2 jaar marktleidende brommobiel in Nederland, is voor het modeljaar
2011 ingrijpend vernieuwd.
Belangrijkste wijzigingen zijn de nieuwe krachtige DCI common-rail
motor, niet van autogeluid te onderscheiden en de opnieuw gestileerde vormgeving. Daarnaast
heeft Microcar bij de ontwikkeling weer veel aandacht geschonken aan de veiligheid. Zo is de
nieuwe Microcar M.GO standaard voorzien van een bestuurdersairbag en van LED
dagrijverlichting.

brommobiel_microcar_new_m.go_2
New M.Go, nieuwe, niet van een auto te onderscheiden, krachtbron
De Microcar M.GO was, volgens een ANWB test, al de stilste en zuinigste brommobiel op de markt. Deze
eigenschappen zijn alleen nog maar verbeterd door de nieuwe, stille en trillingsvrije DCI commonrail motor.
Het tijdperk van schudden voor het stoplicht, van veraf aan horen komen en pruttelen zijn voorbij! “Ik dacht
dat die brommobielen altijd zoveel lawaai maakte. Maar deze klinkt net als mijn auto.” aldus de,
personenwagen met dieselmotor rijdende, heer Hendriks. Wij lietenhem, als proef, kennis lieten maken met
de nieuwe Microcar M.GO.

brommobiel_microcar_new_m.go_7

 
Nieuwe Microcar M.Go: hoogwaardige technologie en veiligheid
Belangrijke doelstelling voor de Microcar-ingenieurs was een verdere verhoging van het veiligheidsniveau,
doormiddel van het toepassen van moderne actieve en passieve veiligheidsvoorzieningen. De Microcar
M.GO heeft op de SXI versie nu de eigentijdse LED-dagrijverlcihting. Merken als Audi en Porsche gebruiken
dit al, maar deze opties zijn nog lang niet ingeburgerd bij personenauto’s.Deze dagrijverlichtinging in
combinatie met de automatisch inschakelende verlichting bij het invallen van de duisternis, zorgen dat de
Microcar M.Go altijd optimaal zichtbaar is.
 brommobiel_microcar_new_m.go_6

Maar belangrijkste item is uiteraard de standaard bestuurdersairbag, waarmee Microcar voorop
loopt in de brommobiel-sector. De bestuurdersairbag is standaard op iedere uitvoering van de Microcar M.GO, dus ook op de basisversie
brommobiel_microcar_new_m.go_9 
Styling
Aan de buitenkant valt de nieuwe Microcar M.GO direct op door de nieuwe motorkap en de gewijzigde
voorbumper, waardoor het strakke uiterlijk van de Microcar M.GO verder is verfraaid. De SXI uitvoering is
standaard voorzien van opvallende sportieve spaakvelgen.

brommobiel_microcar_new_m.go_8

Ook een opvallend detail is de in de achterbumper verwerkte uitlaat.
brommobiel_microcar_new_m.go_4 
In het interieur is de nieuwe Microcar M.GO te herkennen aan het compleet nieuwe dashboard met
instrumentenpaneel in het zichtveld achter het stuur. Over de gehele breedte van het dashboard loopt nu een strip in de kleur zwart of in de kleur van de auto. Deze strip loopt door tot in de portieren en geeft het interieur nog meer tot een geheel.Met deze hoge afwerkinggraad laat Microcar de concurrentie ver achter zich.

brommobiel_microcar_new_m.go_3

brommobiel_microcar_new_m.go_5

Verder is de nieuwe Microcar M.GO gebaseerd op een versterkt chassis en rondom voorzien van
schijfremmen, die zorgen voor een effectief remgedrag. Het invoeren van onafhankelijke
achterwielophanging heeft de rijeigenschappen van de Microcar M.GO verder verbetert. 

Microcar biedt 2 jaar garantie en mobiliteitsservice zonder kilometerbeperking op de nieuwe Microcar M.GO. De New M.GO SXI met DCI motor is leverbaar voor € 14.495,- , terwijl ook de basisversie (M.GO S) in het programma blijft, met een prijskaartje van € 9.995,-. 

Kom 13 november, op onze introductiedag, langs in een van onze vestigingen in Veenendaal, Amsterdam of Den Haag om kennis te maken en proef te rijden in de nieuwe Microcar M.GO

brommobiel_microcar_new_m.go_1


Kijk voor meer informatie op www.waaijenberg.com of bel met een van onze medewerkers via ons gratis telefoonnummer 0800 023 9988 voor een gratis demonstratie aan huis.


<< Terug | Pagina: [ 1 ]
Tell a friendTerug naar boven